Rozmiar

Koszule do karmienia

Każda świeżo upieczona mama potrzebuje odpowiedniej swobody ruchów i stuprocentowego komfortu. Zdajemy sobie sprawę, iż ten szczególny okres w życiu kobiety to prawdziwy sprawdzian ich charakteru i możliwości. To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy nasze koszule do karmienia, które z całą pewnością okażą się przydatne na każdym etapie karmienia piersią i znacznie je ułatwią.

Do uszycia naszych koszul do karmienia użyliśmy bawełny bardzo wysokiej jakości, która posiada takie atesty jak: „Przyjazny dla człowieka”, „Bezpieczny dla dziecka” czy „Bezpieczny dla niemowląt”. Wszystkie używane przez nas tkaniny wyprodukowane zostały w Polsce – ten fakt daje nam możliwość ciągłej kontroli jakości produkowanych przez nas piżam.

Warto także zaznaczyć, iż nasze koszule do karmienia nadążają za powszechnie panującymi trendami – każda z Pań znajdzie więc coś dla siebie. Oferujemy szeroką gamę kolorów i wzorów, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających mam. Niezwykle dumni jesteśmy także z tego, iż przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości, nadal jesteśmy w stanie utrzymać niezwykle konkurencyjne ceny, z których zadowolone są nasze Klientki.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!.