Rozmiar
78,00 zł
68,00 zł
78,00 zł
68,00 zł
89,00 zł
79,00 zł
78,00 zł
68,00 zł
69,00 zł
59,00 zł
89,00 zł

Piżamy męskie

Choć mogłoby się wydawać, iż piżamy męskie nie są popularne, nasza firma od wielu już lat stara się sprostać wysokim wymaganiom Panów. Tworzymy wzory, które nie tylko nadążają za ogólnymi trendami mody męskiej, ale są także niezwykle wygodne i zapewniają wysoki komfort snu.

Wszystkie produkowane przez nas piżamy męskie w swoim składzie zawierają czystą bawełnę, która umożliwia idealną cyrkulację powietrza i daje skórze możliwość oddychania. Są zaprojektowane również w ten sposób, by nie blokować żadnych ruchów – dla jak najwyższego komfortu snu.

Wszystkie nasze wyroby posiadają powszechnie respektowane certyfikaty, które świadczą, iż nasze tkaniny są w stu procentach przyjazne człowiekowi, a stosowane przez nas nadruki są w pełni ekologiczne. Nasze piżamy męskie są więc świetnym rozwiązaniem dla Panów w każdym wieku – od tych najmłodszych do tych nieco starszych.

Oprócz sprzedaży internetowej, prowadzimy także sprzedaż bezpośrednią – zarówno na stoiskach w rzgowskim centrum PTAK, jak i w Głuchowie – na wszystkich naszych stoiskach możecie znaleźć nie tylko piżamy męskie, ale także wszystkie inne modele dostępne w naszej ofercie.