Bawełniana damska piżama na majówkę w plenerze

Jaką piżamę damską zabrać na majówkę?

Podjęcie decyzji, która piżama damska na majowy weekend będzie najlepsza może być trudnym do rozstrzygnięcia dylematem. Czy lepszy będzie model z krótkimi rękawkami, czy może któraś z cieplejszych opcji? Niestety, prognoza pogody na pierwsze dni maja potrafi nie być żadną odpowiedzią. Jedyne co w niej oczywiste, to że będzie niepewna. Czy rzeczywiście potrzebujesz dobrej wróżki, żeby spakować się na wiosenną podróż i zabrać ze sobą najlepszą piżamę damską?

Damska piżama na majową aurę

Majówki mają to do siebie, że bardzo często są pierwszym w tym sezonie wyjazdem w plener. Namiotowanie i kempingi to cały wachlarz pogodowych przygód. Może być duszno, zalać nas deszcz lub dopaść mróz. Dla niektórych stanowi to element dobrej zabawy, ale wielu przeraża. Wizja spędzania nocy w takich warunkach wcale nie musi być ponura. Wystarczy estetyczna damska piżama bawełniana potraktowana jako ubranie na cebulkę.

Sposób ten dopuszcza pewne wariacje, choć założenie jest dość klasyczne. Wystarczy zabrać ze sobą dwa komplety wysokogatunkowych bawełnianych piżam o diametralnie różnych krojach. Jedną z krótkimi spodenkami i bluzką na ramiączkach oraz drugi komplet nocny z dłuższymi rękawami o luźnym fasonie. Mając ze sobą obydwa komplety możesz używać wymiennie lub jako dwa w jednym. 

Ważne jest, żebyś dobrze wyglądała nawet miksując poszczególne komplety. Bluzka na ramiączkach lub z krótkim rękawem powinna pasować do długich spodni i do tych krótszych. Ta pierwsza piżama damska, możliwa do ubrania pod spód, powinna być dopasowana, ale zapewniać swobodę ruchów. Druga, którą możesz założyć na wierzch, musi być łatwa w demontażu nawet bez wychodzenia z ciepłego śpiworka.

Bawełniana damska piżama na majówkę w plenerze

Żyjąc w mieszkaniu lub ciepłym domu łatwo zapomnieć, że wiosenną nocą temperatura otoczenia potrafi bardzo się zmieniać. Twój organizm, rozleniwiony długą zimą także może o tym nie pamiętać. Brakuje mu treningu, żeby się optymalnie wychładzać i ogrzewać, a Ty marzniesz lub się pocisz i odchorowujesz weekend w lesie przez kolejne dwa tygodnie.

Największym problemem jest naprzemienne ochładzanie i ogrzewanie.To dlatego ani gruby polar, ani bielizna termiczna nie są dobrym pomysłem na wiosenny nocleg. Są odzieżą sportową, która skutecznie izoluje od otoczenia. Podczas snu Twój organizm doskonale poradzi sobie ze zmieniającą się temperaturą, jeśli dasz mu możliwość odpowiedniego reagowania. Przewiewne, miękkie w dotyku damskie piżamy bawełniane nadają się do tego celu idealnie.

Żeby nocą było Ci ciepło w plenerze, potrzebujesz śpiworka. To on powinien być dostosowany do temperatur, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć. Twoje ubranie do snu ma być przewiewne i wygodna jak tylko to możliwe. Odpowiednio gęsty splot materii bawełnianej stanowi wystarczającą ochronę organizmu podczas spoczynku, bo nie izoluje całkowicie i pozwala śpiącemu ciału odbierać bodźce z otoczenia. Dlatego w plener warto zabrać ze sobą dobrej jakości bawełnianą damską piżamę Muzzy Nightwear.

Damska piżama w nocnych stylizacjach podczas majówki

Majowe wyjazdy to często noclegi na łonie natury ale zazwyczaj w towarzystwie ludzi.  Nawet korzystając z hotelu, możesz natknąć się na pokojówkę lub mieszkańca apartamentu z sąsiadującym tarasem. Wychylenie się o poranku z namiotu także może skończyć się spotkaniem z ludzkim wzrokiem. Twoja nocna stylizacja zupełnie niechcący może mieć znaczenie i nie warto ryzykować. Na szali jest Twój dobry humor podczas urlopu.

Już planując wyjazd, warto rozejrzeć się w aktualnych trendach i dla czystej przyjemności zdecydować się na nową damską piżamę. Nawet jeśli jej poprzedniczka wydaje Ci się jeszcze całkiem w porządku. Wolny czas należy celebrować, a zakup nowej tubki pasty do zębów to za mało. Przyjemna w dotyku nowa damska piżama w kolorze Twoich oczu to doskonały sposób, żeby już pierwsza noc była kwintesencją odpoczynku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *