Showing all 6 results

Frotki damskie

Frotki damskie od zawsze były dość kontrowersyjnym dodatkiem do codziennej stylizacji. Kiedyś frotka była niesamowicie popularna (zwłaszcza w latach 90), później stała się wyśmiewanym elementem ubioru. Niektórym kojarzyła się nawet z byciem niemodnym. Ale nie teraz!

Damskie frotki, czyli najmodniejszy dodatek do włosów

Frotki są świetne dla włosów. Przez nagromadzenie materiału, gumka nie ściska włosów, nie łamie ich oraz nie odkształca.

Najmodniejsze frotki damskie mają wiele różnych wzorów i kolorów. Wspólnym elementem dla nich wszystkich jest ich kształt. Są one uszyte z dużej ilości pofalowanego materiału. Gumka tego typu nie jest zwykłym czy subtelnym dodatkiem. Frotki nie da się ukryć – ona jest zwyczajnie ozdobą i punktem kulminacyjnym całej stylizacji. Dlatego ten dodatek jest raczej dla odważnych kobiet, które nie boją się zwracać na siebie uwagi.

Oferta frotek damskich na Muzzy.pl

Oferta naszego e-sklepu jest bardzo szeroka. U nas znajdziesz też różnego rodzaju frotki damskie, które są idealnym dodatkiem do każdego ubioru. U nas kupić możesz frotki w groszki, paski, kropki czy jednokolorowe gumki. Zapoznaj się z asortymentem damskich akcesoriów i zrób zakupy!

Czytaj więcej