Showing all 5 results

Frotki damskie

Frotki damskie to modny i piękny element urozmaicenia codziennej stylizacji. Wygodne frotki do włosów nie splątują ich ani nie wyrywają przy zdejmowaniu. Jeżeli masz delikatne, łamliwe włosy – to szczególnie polecamy wybór frotki do włosów muzzy. Frotki dostępne w wielu kolorach, doskonale sprawdzają się do spinania włosów na noc, lub do chodzenia w nich w ciągu dnia. Różne kolory pozwalają na dobranie frotek do konkretnej stylizacji lub piżamy. Polecamy do wybranej frotki dobrać zestaw piżamy polski producent muzzy, nasze piżamy są wykonywane z certyfikowanych materiałów. Ciesz się wysoką jakością i oryginalną stylizacją. Frotki do włosów pomagają również zadbać o stan Twoich włosów. Standardowe gumki szarpią włosy i wyrywają je, frotki natomiast delikatnie związują włosy.

Gdzie kupić dobre frotki do włosów?

Szeroka oferta na frotki damskie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Co więcej, kobiety niejednokrotnie zakładają frotki na rękę, jako uzupełnienie wyjściowej stylizacji. Jeżeli lubisz chodzić po domu w spiętych włosach, postaw na frotki polskiej produkcji. Duża ilość materiału sprawia, że gumka nie ściska włosów, nie łamie ich ani nie wyrywa. W ofercie znajdziesz frotki urocze, jednokolorowe, w kwiatki, kropki i inne. Włosy spięte frotką wyglądają pięknie i elegancko. Zaletą tego dodatku jest fakt, że można go komponować z wieloma codziennymi stylizacjami lub piżamami do snu. Te materiałowe gumki do włosów możesz wykorzystać również jako frotki sportowe damskie.

Frotki damskie muzzy.pl

Nasz sklep online muzzy.pl oferuje szeroką ofertę dodatków dla kobiet. Wysokiej jakości frotka do włosów zadba o Twoją fryzurę, a dodatkowo możesz wykorzystać frotki na rękę jako urozmaicenie swojego ubioru. Sprawdź pełną ofertę i ciesz się pięknym dodatkiem w postaci frotki dla kobiet.

Czytaj więcej