O nas

Kim jesteśmy

Marka MUZZY jest rodzinną firmą. Działamy na rynku ponad 20 lat. Od początku działalności przyświeca nam jeden cel: zadowolenie naszych klientów. Szeroki wybór fasonów i materiałów pozwala zadowolić klientów z różnymi gustami i w każdym wieku. Piżamy damskie, w tym również koszule nocne, do karmienia oraz piżamy męskie. Wszystkie nasze produkty w swoim składzie zawierają bawełnę najlepszej jakości, która daje przyjemne, wygodne oraz długotrwałe użytkowanie.

Dbamy o to, by nasze produkty spełniały trzy podstawowe kryteria:

JAKOŚĆ

Wszystkie nasze piżamy damskie i piżamy męskie powstają z wysokiej jakości dzianin wyprodukowanych w Polsce, dlatego jesteśmy w stanie kontrolować jakość surowca już od samego początku. Przykładamy też dużą uwagę do jakości wykonania samego wyrobu. Dzięki czemu macie pewność ze zakupione piżamy są najwyższej jakości.

      Piżama damska STOKROTKA spodenki 3/4 + koszulka      

WZORNICTWO

Jesteśmy bardzo kreatywni, chętnie wprowadzamy aktualne trendy mody do bielizny nocnej. Zawsze mamy wiele różnorodnych modeli piżam dla różnych grup odbiorców. Dużym powodzeniem cieszą się koszule nocne do karmienia i dla kobiet w ciąży, a także piżamy damskie i męskie. Gusta są różne dlatego nasz asortyment jest bogaty i różnorodny. Wiele naszych produktów jest dedykowana kobietom w rozmiarach +XL.

           

CENA

Pomimo zmieniających się trendów rynkowych, robimy wszystko, aby nasze produkty były dostępne dla każdego i długo cieszyły właściciela. Jako producent, możemy sobie pozwolić na to, aby nasz asortyment był konkurencyjny cenowo, przy czym nie tracił na jakości. Nasze piżamy powstają tylko z certyfikowanych dzianin i od polskich producentów. Dlatego mamy gwarancję trwałości koloru i niespieralności wzoru.